image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Nejnovější příspěvky
Search
 

Naše služby

Nezapomenutelná atmosféra

Veškeré služby provádíme v nejvyšší možné kvalitě, chceme aby jste si přiadala jako bohyně

Stříhání

Na délce záleží, a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou si už nemusíte dělat hlavu. Nabízíme dámské i pánské stříhání. Stále sledujeme nové trendy v tomto oboru a snažíme se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Profesionální personál je připraven Vám vytvořit pohodlný a praktický účes přesně podle Vašich představ.

Barvení

K novému střihu zajisté patří také nová barva. Náš profesionálně vyškolený personál používá jen ty nejkvalitnější vlasové přípravky. Ty vlasy nepoškozují a zajišťují co nejzdravější a nejpřirozenější vzhled. Samozřejmě jsme v našem kadeřnictví připraveni vyhovět i náročnějším požadavkům na výrazné a odvážné barevné kreace.

Společenský účes

Společenský účes na významné akce.

B.TOXKARE

B.TOXKARE je speciální ošetření pro výplň a objem vlasů. Regeneruje a posiluje vlasy zevnitř, navrací pružnost, vitalitu, hebkost a lesk mladých a zdravých vlasů. Hydratační a uhlazujicí účinek kyseliny hyaluronové mění strukturu vlasového vlákna, zatímco kolagen a keratin zdůrazní jeho pružnost a objem a vlasům dodají lesk, hydrataci a hebkost.

Prodlužování vlasů

Prodloužení vlasů je nádherným rituálem od výběru pravých vlasů na prodloužení vlasů po nasazení prodloužených vlasů. Důležité je vybrat si vhodný typ pravých vlasů na prodlužování vlasů a metodu prodloužení vlasů, která bude nejšetrnější a vytvoří krásné a bezpečné prodloužení vlasů či jen zahuštění vlasů.

Manikúra

obře víme, že každá žena je jedinečná a my chceme Vaši výjimečnost podpořit výběrem ze širokého spektra manikúr. Máte v oblibě výživovou japonskou manikúru P-shine? Nebo se raději přikláníte k elegantní francouzské manikúře, či 3D zdobení? Vyhovují Vám naopak gelové nehty? To vše a mnohem více ve vysoké kvalitě jen pro Vás.

Nehtová modeláž

Zpevnění nehtů UV gelem je dnes nejběžnější technika. Nehty se prodlouží za pomoci typů nebo se modelují na šablonky. Je možno potáhnout i vlastní nehty pro zpevnění. Další výhoda UV gelu je snadné pilování čímž dochází k minimálnímu poškození vlastních nehtů. UV gel je pružný a proto velice odolný. Pod gel je možno umístit různé ozdoby atd. čímž se zdobení stává pernamentní a vydrží až do další úpravy. Nehty je potřeba po třech až šesti týdnech doplnit. Používámě UV gely s vysokou přilnavostí a trvanlivostí.

Švýcarská pedikura

Unikátní metoda bez skalpelu, frézek a také bez namáčení. Díky speciálnímu zábalu jsou za pouhých 15 minut nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže.

Prodlužování řas

Prodloužení řas ke zvýraznění Vašich očí metodou řasa na řasu.

Exkluzivní solárium

Profesionální solárium s vysokým opalovacím výkonem. Přirozeného a rovnoměrného opálení dosáhnete díky vertikálnímu soláriu značky Ergoline. Při opalování dochází k přímému prohřátí svalů jejich uvolnění. Působí blahodárně proti různým kožním onemocnění. Dodává pokožce vitamín D a Vašemu tělu novou energii.