image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Nejnovější příspěvky
Search
 

O Nás

Děláme Vás krásné již od roku 2010

Salon de Parfaite

Stylový salon nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty od firmy  ĽOréal Professionnel a Revlon. Profesionálně vyškolený personál se kompletně postará o Váš nový vzhled. Nabízíme nové trendy střihů a samozřejmě také barvení. Naší předností je příjemné prostředí a poradenství v oblasti image. Po návštěvě našeho kadeřnictví se budete cítit jako znovuzrození.

Přijďte se nechat hýčkat do našeho salonu.

Success is not a destination, but the road that you're on. Being successful means that you're working hard and walking your walk every day. You can only live your dream by working hard towards it. That's living your dream.

Ema Wayans

The essential elements of giving are power and love activity and affection and the consciousness of the race testifies that in the high and appropriate exercise of these is a blessedness greater than any other.

Mark Hopkins

Desire is the key to motivation, but it's determination and commitment to an unrelenting pursuit of your goal a commitment to excellence that will enable you to attain the success you seek.

Mario Andretti

Kompletní péče

Nejsme pouze kaděřnický salón.
c

Vlasy

Postaráme se o Váš účes.
c

Nehty

Péče o nehty je další z řady potřeb moderní ženy.

Kosmetika

Správné líčení společně s účesem a upravenými nehty z Vás udělá bohyni.